Začalo to zapisováním myšlenek...

Sebrat odvahu a začít realizovat svůj sen.

Tak jde čas s Lava New

2019

Tento rok jsem se zúčastnila dalších prodejních akcí, které mě baví. Ráda jezdím na podobné akce, kde se můžu setkat s lidmi a inspirovat se u dalších tvůrců. Vytvořila jsem nový zápisník Moje úspěchy, vytvořila nové doplňky k zápisníkům (samolepky, placky, zrcátka s novými motivačními nápisy). Od 1. srpna jsou moje produkty vystavené ve Cvrku na Letné. přidalší markety.  Také vznikl hashtag #pisusvujpribeh. Oslavila jsem 1.narozeniny. Poslala jsem svůj první newsletter. 

2018

Zápisník jsem pojmenovala jako Myšlenkář. Pak začal proces realizace. Hledala jsem grafika a tiskárnu. Ladil se obsah, vzhled, vazba. Řešila jsem finance. Dělala vzorky. Zjišťovala zpětnou vazbu.Vznikaly první vzorky. Také vznikl název značky Lava New, který vychází z mého jména Miroslava Nová. Měla jsem zápisník v ruce a potřebovala jsem zjistit, jestli o něj bude zájem a tak jsem se zkusila přihlásit na zářijový Dyzajn market jako vystavovatel a vzali mě 🙂 O to víc jsem se snažila doladit věci okolo – stánek, drobnosti k zápisníku jako magnetky, zrcátka, propisky, záložky, aby z toho vznikla pěkná sada. A podařilo se. Vystavovala jsem ještě i na zimním Dyzajn marketu a Meet Papíru a Prague marketu.

2017

Jsem blázen do zápisníků a také mám ráda přehled. Chtěla jsem, aby zápisky byly strukturované, přehledné a hlavně po čase porovnatelné. Při zkoumání a hledání různých zápisníků jsem nenašla žádný, který by mi vyhovoval. Tak se zrodila myšlenka vytvořit si svůj zápisník.

2016

V tomto roce jsem se rozhodla odejít z korporátu, kde jsem pracovala jako specialista na krizové řízení a BCM. Práce to byla pestrá a zajímavá se skvělými možnostmi k růstu a kolegy, ale po čase jsem zjistila, že ta práce není pro mě. Ve společnosti jsem pracovala už skoro šest let a cítila jsem, že potřebuju udělat zásadní změnu. Odešla jsem, ale ještě jsem neměla moc jasno v tom, co chci přesně dělat. Prošla jsem kurzem na tvorbu webových sránek, začala jsem snít a také jsem si začala zapisovat pozitivní myšlenky a nápady. 

Kdo stojí za značkou?

Miroslava Nová

Vystudovala jsem Podnikovou ekonomii a management na VŠE v Praze s vedlejší specializací na Manažerskou psychologii a sociologii. Pracovala jsem v oblasti vzdělávání v Lidských zdrojích i Business Continuity Management a krizové řízení.

Vždy jsem chtěla dělat něco kreativního a prospěšného pro ostatní. Korporát jsem tedy nakonec upustila a začala jsem vymýšlet Myšlenkář a tím i svoji značku. 

Miluju přírodu, keramiku, tvoření, minimalismus, svojí jezevčici Laru a kocoura Lojzu. Zajímám se o osobní rozvoj a nyní studuju arteterapii.