Začalo to zapisováním vlastních myšlenek...

… potom přišel Myšlenkář

A nyní je tu značka Lava New, jejímž smyslem je pomáhat lidem na cestě za svým já a žít radostnější život. 

Lava New založila Miroslava Nová a odtud vznikl i název značky (Miroslava Nová).

Lava New vznikla po mém odchodu z korporátu, kde jsem pracovala jako specialista na krizové řízení a kontinuitu procesů. Po skoro 6 letech v korporátu jsem se vyčerpala a uvědomila jsem si, že potřebuju udělat zásadní změnu práce i prostředí. 

Začala jsem si zapisovat pozitivní věci a myšlenky. Když jsem hledala pozitivní zápisníky, narazila jsem na to, že jsem nenašla žádný.

Tak jsem si ho vytvořila sama.

první produkt Myšlenkář byl na světě.

Myšlenkář vznikal postupně.

Celý proces, od prvního nápadu po fyzický výtisk v mých rukách, trval téměř dva roky. Může se to zdát jako dlouhá doba, ale tvořilo se něco úplně nového, originálního, krásného. Hledala jsem správného grafika, ladila obsah a název, řešila vzhled a vazbu, vhodnou tiskárnu, finance, web, sociální sítě atd.

Nyní jsem ve fázi, kdy jsem za svoji značku opravdu šťastná. Kromě Myšlenkáře vznikl nedávno další zápisník Moje úspěchy, ale vytvořila jsem také motivační psací potřeby, zrcátka, kalendáře, placky a samolepky. Vše pro váš úsměv, seberozvoj, radost, úspěchy.

Moc děkuji svým blízkým kamarádům a rodině, kteří mi drželi palce už od začátku a byli mi nesmírnou oporou při konzultacích a zpětné vazbě.

Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.

Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.

Sri Chinmoy

Myšlenkář je navržený tak, abys do něj mohl/a začít zapisovat kdykoliv po dobu 6-ti měsíců.

Každá z tvých odpovědí tvoří den za dnem obraz o tom, kým skutečně jsi a co všechno za pozitivní okamžiky a radosti na své cestě životem zažíváš.

Myšlenkář ti pomůže:

Poznat lépe sám sebe
Sledovat, jak roste tvé já
|

 Věřím, že všichni lidé mají v sobě schopnost dalšího rozvoje a změny myšlení. Přeju vám hodně úspěchů na cestě za lepším já a abyste si tu cestu užívali každým dnem.